8 клас

Геометрія
Тема «Чотирикутники»

Презентація «Паралелограм та його властивості» (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація «Ромб та його властивості» (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація «Прямокутник та його властивості» (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація «Квадрат та його властивості» (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Презентація «Цікаві властивості довільного чотирикутника» (автор Лисенко Галина Вікторівна, вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області)

Тест «Паралелограм, прямокутник, ромб, квадрат»


Підсумковий тест

 docxПараметри сторінки -А4. Завдань — 18. Учні мають можливість вибрати ті завдання, які зможуть виконати, а вчитель — проаналізувати, які теми більшість учнів не засвоїли. На перших сторінках документу — тести із відміченими правильними відповідями, а далі бланки для учнів на три варіанти.

tests-iconТест онлайн «Синус, косинус, тангенс гострого кута прямокутного трикутника»

Тест-контроль знань учнів означень синуса, косинуса та тангенса гострого кута прямокутного трикутника.

 
Презентація «Обчислення значень синуса, косинуса, тангенса гострого кута прямокутного трикутника»

sin_cos sin_cos2 sin_cos3

Презентація «Синус, косинус, тангенс гострого кута прямокутного трикутника»

тригоном1 тригоном2 тригоном3

Подібність трикутників

Презентація «Подібність трикутників» перегляд он-лайн

Презентація «Метричні співвідношення в колі. Застосування подібності трикутників»

Тест онлайн «Метричні співвідношення  у прямокутному трикутнику»

Презентація «Узагальнена теорема Фалеса»

Теорема Піфагора

Інтерактивна презентація, створена на платформі «Prezi.com». Можна завантажити безкоштовно з гугл-диску і користуватися необмежено на будь-якому комп’ютері. Презентація містить матеріали для повторення знань про прямокутний трикутник за попередні класи, відео файл та ілюстрацію доведення теореми.

рис22

Тема: «Многокутники»

Презентація «Многокутники та його елементи»

Шукаєте презентацію на дану тему? Можу поділитися посиланням на чудові презентації для першого уроку. Я провела урок так: учні опрацювали дану тему по підручнику вдома (на уроці «Аналіз контрольної роботи» домашнім завданням було опрацювати тему: «Многокутник та його елементи. Сума кутів многокутника»), на уроці за допомогою даної презентації пояснили, як вони зрозуміли цей матеріал. Ось вам і елементи «перевернутого» навчання. Завантажити презентацію можна за посиланням ➡  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *